Současnost

Společnost

ŽELEZÁRNY Velký Šenov s.r.o. je výrobcem galvanicky pokovené a nepokovené pásové oceli, válcované za studena. Pás má široké uplatnění ve spotřebním průmyslu.

Je vyráběn v pozinkovaném, zinkochromátovaném, poměděném, pomosazeném , poniklovaném a nepokoveném provedení, z hlubokotažných ocelí ve všech stupních převálcování. Podle požadavku odběratele lze pás dále leštit, nebo kartáčovat a dále na dělících linkách stříhat v široké paletě rozměrů. Dodáván je balený ve svitcích (kotoučích) nebo svazcích

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 7525.

Železárny Velký Šenov Železárny Velký Šenov Železárny Velký Šenov
Železárny Velký Šenov Železárny Velký Šenov Železárny Velký Šenov

Použití našich výrobků

Galvanicky pokovená pásová ocel má široké uplatnění v různých průmyslových odvětvích jako je např.: kožedělný průmysl, automobilový průmysl, elektroprůmysl, stavebnictví, výroba měřících a kontrolních zařízení, výroba kancelářských potřeb, nábytkářském průmyslu, pásová ocel obalová atd.

Systém jakosti

Společnost Železárny Velký Šenov s.r.o. zavedla a používá systém jakost dle EN ISO 9001 (od roku 1998) a dle EN ISO 14001 (od roku 2004)

Certifikáty

Společnost Železárny Velký Šenov s.r.o. zavedla a používá systém jakosti dle EN ISO 9001 (od roku 1998) a dle EN ISO 14001 (od roku 2004), což jsou mezinárodní standardy pro řízení jakosti specifické pro celý evropský trh.

Certifikát ŽELEZÁRNY Velký Šenov s.r.o. Certifikát ŽELEZÁRNY Velký Šenov s.r.o.